Narożniki na wymiar, zamówienie Jest 13 produktów.

Podczas aranżacji wnętrza każdy z nas poszukuje wyjątkowego mebla, który stanie w centrum salonu i będzie jednocześnie funkcjonalny oraz wygodny, ale także przyciągnie wzrok naszych  gości. Przedstawiamy Państwu właśnie taki mebel narożnik na wymiar, który mogą Państwo razem z nami stworzyć.

Prezentowane narożniki w dzień posłużą do wypoczynku, przyjmowania przyjaciół, spędzania czasu z rodziną, a w nocy staną się komfortowym miejscem do spania. Dzięki funkcji spania oraz pojemnika na pościel, z powodzeniem stworzymy dodatkowe miejsce do nocowania i schowamy dodatkową pościel.

U nas mają Państwo możliwość zdecydowania o wielkości mebla, doborze materiału, kształtu i elementów składowych narożnika co sprawi, że mebel będzie dostosowany do indywidualnych potrzeb. Można również wybrać czy siedzisko ma być miękkie, czy twarde. Narożniki wykonujemy na konstrukcji z drewna dębowego, co sprawia, że meble są wytrzymałe podczas intensywnego użytkowania i posłużą przez wiele lat. Obicie narożnika wykonane jest z tkanin odpornych na ścieranie i zabrudzenia, dzięki czemu bez problemu utrzymają je Państwo w idealnym stanie i czystości przez długi czas.

Narożniki znakomicie wkomponują się w charakter wnętrza zarówno klasycznego, jak i nowoczesnego. Wybierając narożnik na zamówienie są Państwo pewni, że mebel będzie dopasowany do charakteru wnętrza i wykonany wedle oczekiwań domowników. Narożniki na wymiar to możliwość wyboru spośród wielu wzorów i kolorów, dlatego każdy znajdzie tu odpowiedni dla siebie mebel.