Szafy ubraniowe do pokoju Jest 45 produktów.

Szafy pokojowe to meble niezbędne w każdym domu. Atutami naszych szaf są funkcjonalność i pojemość, dzięki tym cechom w szafie zmieści się duża ilość ubrań, butów i innych dodatków, które chcemy schować. Dlatego większość oferowanych szaf do pokoju została wyposażona w szuflady, półki, które pomogą utrzymać porządek i zagospodarować jej wnętrze.

Wśród naszej oferty odnajdą Państwo szafy do pokoju z lustrami, które optycznie powiększą przestrzeń, a poza tym można się w nich przejrzeć, dopracowując swoje kreacje. Mamy również szafy bez luster, które mogą być dopełnieniem aranżacji wnętrza, np. przedpokoju. Oferowane szafy pasują zarówno do sypialni, pokoju dziennego, przedpokoju czy pokoju dziecięcego.

Proponujemy Państwu szafy ubraniowe pokojowe otwierane klasycznie lub z drzwiami przesuwanymi. Mamy 2 - drzwiowe, 3 – drzwiowe i 1 – drzwiowe, a także narożne. Wykonujemy szafy z płyty dwustronnie laminowanej lub płyty wiórowej 16 mm, obrzeża wzmocnione są okleiną ABS, co sprawia, że meble są trwałe i posłużą wiele lat.