Informacje o firmie:

Firma ComfortLine Meble jest na rynku od kilku lat. Z początku byliśmy zwykłym sklepem internetowym lecz od roku 2019 wprowadzamy produkcje mebli tapicerowanych na wymiar oraz szafy na wymiar.
Głównym Naszym celem jest zadowolenie klienta, dlatego Nasza firma oferuje profesjonalną obsługę klienta, ponieważ wiemy co sprzedajemy!

Nasz sklep prezentuje bogaty wybór mebli do salonu, pokoju dziennego, jadalni, kuchni czy też sypialni.
Przez te kilka lat swoim zaangażowaniem staramy się podążać za nowościami tak aby sprostać nawet tym najbardziej wymagającym klientom.
Komponenty, z których produkowane są meble pochodzą tylko od sprawdzonych dostawców, głównie polskich. Drewno używane w meblach tapicerowanych, który jest ich głównym budulcem jest odpowiednio długo sezonowane i przechowywane tak aby uzyskać jak najwyższą jakość.

W Naszym sklepie znajdą Państwo wszystko co niezbędne tak aby urządzić całe mieszkanie czy też dom. Przeglądając ofertę na stronie na pewno zostanie dostrzeżona różnorodność mebli od klasyki aż do nowoczesnego designu o ciekawych formach i kształtach. Mając tak szeroką i bogatą ofertę trafiamy w gusta większości klientów.

Wprowadzając meble tapicerowane i szafy na wymiar zapewniamy Naszym klientom nie tylko profesjonalne doradztwo jak również własne zaplecze graficzne gdzie możemy zaprezentować mebel w kolorze i podanym wymiarze. Informujemy klientów jak przebiega cały proces finalizacji zamówienia tak aby ułatwić sprawę z zamówieniem i zaoszczędzić na czasie realizacji.

Dbając o komfort klienta wprowadzamy wiele udogodnień takich jak: intuicyjny szablon strony tak aby zakupy przebiegały szybko i pomyślnie oraz różnorodność płatności od rat, przelewów, płatności kartą jak również płatność przy odbiorze. Staramy się zawierać w opisach produktów wszystkie niezbędne informacje oraz pokazać jak najwięcej zdjęć.