Informacje o firmie:

Firma ComfortLine Meble jest na rynku od kilku lat. Z początku byliśmy zwykłym sklepem internetowym lecz od roku 2019 wprowadzamy produkcje mebli tapicerowanych na wymiar oraz szafy na wymiar. Ciągle dążymy do tego, aby się rozwijać, ulepszać oraz godnie reprezentować Naszą firmę.

Głównym Naszym celem jest zadowolenie klienta. Nasza firma oferuje profesjonalną obsługę, ponieważ wiemy co sprzedajemy! Wprowadzając meble tapicerowane i szafy na wymiar zapewniamy Naszym klientom nie tylko profesjonalne doradztwo. Chcemy żeby każdy nasz klient poczuł się doceniony, dlatego przy zakupie mebli na wymiar gwarantujemy darmowe, graficzne zaprezentowanie mebli w wybranym przez siebie kolorze jak i podanym wymiarze. Informujemy klientów jak przebiega cały proces finalizacji zamówienia tak aby ułatwić sprawę z zamówieniem i zaoszczędzić na czasie realizacji.

Komponenty, z których produkowane są meble pochodzą tylko od sprawdzonych dostawców, głównie polskich. Drewno używane w meblach tapicerowanych, który jest ich głównym budulcem jest odpowiednio długo sezonowane i przechowywane tak aby uzyskać jak najwyższą jakość. Staramy się używać materiałów z najlepszej jakości, aby nasze meble sprawdzały się przez długi czas, dlatego meble tapicerowane wykonujemy ze sprężyny falistej oraz pianki typu HR. Dodatkowo chcemy, żeby każdy nasz mebel był funkcjonalny i praktyczny. Pomagają Nam w tym dodatki takie jak podstawka do laptopa czy regał w podłokietniku. Nie tylko są to rzeczy bardzo funkcjonalne ale dekorują Nam mieszkanie.

W Naszym sklepie znajdą Państwo wszystko co niezbędne tak aby urządzić całe mieszkanie czy też dom. Przeglądając ofertę na stronie na pewno zostanie dostrzeżona różnorodność mebli od klasyki aż do nowoczesnego designu o ciekawych formach i kształtach. Nasz sklep prezentuje bogaty wybór mebli do salonu, pokoju dziennego, jadalni, kuchni czy też sypialni. Staramy się aby każdy nasz klient był zadowolony z szerokiego wachlarza możliwości wyboru tak, aby spełnić jego wszystkie oczekiwania oraz potrzeby. Mając tak szeroką i bogatą ofertę trafiamy w gusta większości klientów.

Dbając o komfort klienta wprowadzamy wiele udogodnień takich jak: intuicyjny szablon strony tak aby zakupy przebiegały szybko i pomyślnie oraz różnorodność płatności od rat, przelewów, płatności kartą jak również płatność przy odbiorze. Staramy się zawierać w opisach produktów wszystkie niezbędne informacje oraz pokazać jak najwięcej zdjęć. Przez te kilka lat swoim zaangażowaniem staramy się podążać za nowościami tak aby sprostać nawet tym najbardziej wymagającym klientom. W Naszej firmie najważniejszy jest klient oraz profesjonalna obsługa. Wciąż rozwijamy oraz szkolimy pracowników żebyś zawsze był zadowolony z naszych usług.